Cart 0

unity in diversity

 
Equinox image.jpg

İstanbul’da yaratıcı bir mekân

NADAS, Yeldeğirmeni, Kadıköy’de yaratıcı bir mekân. Kentsel biyo-çeşitliliğe odaklanarak bitki, insan ve diğer canlı türlerinin uyumuna değer veren bireysel çalışmaları ve topluluk projelerini destekliyoruz. NADAS’ta amacımız, yavaşlık, farkındalık ve empati içinde; sizin ve fikirlerinizin duyulması, denenmesi ve mekanla bütünleşmesi için şartları sağlamak.

 

nadas şunları sağlar…

yaratıcı atölye çalışmaları・toplantı ve buluşmalar ・
bahçecilik ve bitki yetiştirme・düzenli sanat dersleri ・
stüdyo çalışmaları ve sanat projeleri için konaklama ・
yoga ve hareket sınıfları・dil ve edebiyat projeleri・film gösterimleri ve tiyatro ・alan kiralama・bireysel ofis çalışmaları (ortak çalışma alanı)

Programımız sürekli bir değişim ve gelişim içinde. Fikirlerinizle bize yeni önerilerde bulunmanızı bekliyoruz.  

DSC01626-44.jpg
416A2638.jpg

atölyeler 

NADAS’taki yaratıcı atölye çalışmaları; sürdürülebilir yaşam ve elle üretim temalarına odaklanıyor. Takvimden, yaklaşan etkinliklere bakabilirsiniz.

yoga dersleri

NADAS yoga dersleri hem pratiğe yeni başlayanlara hem de deneyimli yogilere açık. Hatha yoga temelli derslerin dili Türkçe ve İngilizce’dir.

 
 
Yoga background.jpg
Art Classes 2.jpg

resim dersleri

Her salı yürütülen resim derslerinde karakalem, kömür çizim, suluboya ve baskı resim gibi seçenekler mevcut. Dersler tüm seviyelere açık.

plant talks

greensquaremeter tarafından düzenlenen Plant Talks (bitki sohbetleri), NADAS’ta her cuma düzenli olarak gerçekleşiyor. Bitki sohbetleri, bir araya gelerek bitki bakımıyla ilgili deneyimlerinizi ve sorularınızı paylaşma imkânı sağlıyor. Her hafta belirli bir konuya odaklanan sohbetler, önerilere ve farklı konulara da her zaman açık.

 
 
Artboard 30 copy@4x-20.jpg

evimiz

NADAS’ın 1930’larda inşa edilmiş mekânı, eski bir aile evi atmosferine sahip. Özel ve grup etkinliklerine uygun odaların bulunduğu mekânda aynı zamanda bahçe, balkon ve salon kullanım imkânı mevcut. Şehir içinde eşsiz, huzurlu bir atmosfer sunan mekân, iletişim ve düşünme, deneme ve yanılma, ayrıştırma ve geliştirme için alan sağlıyor.

The House 2.jpg
 
DSC01404-2.jpg

nadas'ın mail grubuna katılın

Düzenli programlarımız ve değişken etkinliklerimizden haberdar olun.

 
 
Son banner.jpg