nadas programları

ortak çalışma

NADAS, ofis işlerine konsantre olmak üzere rahat bir ortak çalışma alanı arayanlar için ideal. Bahçeye bakan ana çalışma alanımızdan paylaşımlı mutfak ve salona erişim imkânı var. Ayrıca özel alanlarımız da mevcut.

Daha fazla bilgi almak veya görüşme talebi için bizimle iletişime geçin.

yoga

NADAS yoga dersleri hem pratiğe yeni başlayanlara hem de deneyimli yogilere açık. Hatha yoga temelli derslerin dili Türkçe ve İngilizce’dir.

resim dersleri

Her salı yürütülen resim derslerinde karakalem, kömür çizim, suluboya ve baskı resim gibi seçenekler mevcut. Dersler tüm seviyelere açık.

atölyeler

NADAS’taki yaratıcı atölye çalışmaları; sürdürülebilir yaşam ve elle üretim temalarına odaklanıyor. Takvimden, yaklaşan etkinliklere bakabilirsiniz.

dükkân

Dükkânımızda, sürdürülebilirliği temel alan ürünler satılıyor: bitkiler, saksılar ve toprak karışımları, kendi mantarınızı yetiştirme kitleri, çok kullanımlık ambalajlar ve daha fazlası.

sergiler

NADAS, yeni başlayanların yanı sıra deneyimli sanatçıların da mekânın çeşitli yerlerinde işlerini sergilemelerine olanak tanıyor.

Resim: Yeşim Yaşa

plant talks

greensquaremeter tarafından düzenlenen Plant Talks (bitki sohbetleri), NADAS’ta her cuma düzenli olarak gerçekleşiyor. Bitki sohbetleri, bir araya gelerek bitki bakımıyla ilgili deneyimlerinizi ve sorularınızı paylaşma imkânı sağlıyor. Her hafta belirli bir konuya odaklanan sohbetler, önerilere ve farklı konulara da her zaman açık.

sanat çalıştayı

NADAS’ın 24-28 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek ilk sanat çalıştayı Nadas’a Bırak heyecanla başlıyor. Bu beş günlük program, eserlerini sürdürülebilirliği temel alan bir topluluk içinde, huzurlu bir atmosferde geliştirmek isteyen yedi sanatçıya veya yaratıcı bireye alan sunacak.